Atuty - dlaczego warto wybrać naszą firmę?

1 kompleksowy dostawca

oryginalnych części do napraw powypadkowych/ bezgotówkowych, realizujący zamówienia na wszystkie pozycje /części/ zawarte w kosztorysach rozliczanych szkód. (rozszerzenie/argumentacja: Optymalizacja ilości kontrahentów w celu skompletowania dostaw oryginalnych części do naprawy wielu marek)


1 punkt wystawiania i płatności FV

Przy współpracy z nami otrzymujecie Państwo jedną FV do każdego zamówienia z adnotacją marki i nr vin. Na każdej FV widnieją ceny netto detal, widoczny jest również rabat do każdej pozycji.


Obsługa 40 marek w jednym miejscu

Realizujemy zamówienia na oryginalne części do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych kilkudziesięciu producentów. Dostarczamy wszystkie części i akcesoria występujące w obiegu dystrybucyjnym ASO.


1 punkt zamównień

Zminimalizowana ilość kontaktów w codziennej pracy. Jeden mail, jeden nr telefonu – nasi pracownicy zajmą się realizacją Państwa zamówień, przekażą prognozowany termin dostaw części.


Magazyn loklany do kilkunastu modeli

Posiadamy magazyn własny stale uzupełniany o modele wykazujące największą rotację.


Obsługa wyłącznie klientów hurtowych

W celu zapewnienia najwyższego standardu obsługi, nasz dział handlowy prowadzi sprzedaż części wyłącznie do podmiotów zarejestrowanych. Nasza firma nie obsługuje klientów indywidualnych.